Csoportkör
jún 11, 2021
21:00 Törökország Törökország 0 - 3 Olaszország Olaszország
jún 12, 2021
15:00 Wales Wales 1 - 1 Svájc Svájc
18:00 Dánia Dánia 0 - 1 Finnország Finnország
21:00 Belgium Belgium 3 - 0 Oroszország Oroszország
jún 13, 2021
15:00 Anglia Anglia 1 - 0 Horvátország Horvátország
18:00 Ausztria Ausztria 3 - 1 Észak-Macedónia Észak-Macedónia
21:00 Hollandia Hollandia 3 - 2 Ukrajna Ukrajna
jún 14, 2021
15:00 Skócia Skócia 0 - 2 Csehország Csehország
18:00 Lengyelország Lengyelország 1 - 2 Szlovákia Szlovákia
21:00 Spanyolország Spanyolország 0 - 0 Svédország Svédország
jún 15, 2021
18:00 Magyarország Magyarország 0 - 3 Portugália Portugália
21:00 Franciaország Franciaország 1 - 0 Németország Németország
jún 16, 2021
15:00 Finnország Finnország 0 - 1 Oroszország Oroszország
18:00 Törökország Törökország 0 - 2 Wales Wales
21:00 Olaszország Olaszország 3 - 0 Svájc Svájc
jún 17, 2021
15:00 Ukrajna Ukrajna 2 - 1 Észak-Macedónia Észak-Macedónia
18:00 Dánia Dánia 1 - 2 Belgium Belgium
21:00 Hollandia Hollandia 2 - 0 Ausztria Ausztria
jún 18, 2021
15:00 Svédország Svédország 1 - 0 Szlovákia Szlovákia
18:00 Horvátország Horvátország 1 - 1 Csehország Csehország
21:00 Anglia Anglia 0 - 0 Skócia Skócia
jún 19, 2021
15:00 Magyarország Magyarország 1 - 1 Franciaország Franciaország
18:00 Portugália Portugália - Németország Németország
21:00 Spanyolország Spanyolország - Lengyelország Lengyelország
jún 20, 2021
18:00 Svájc Svájc - Törökország Törökország
18:00 Olaszország Olaszország - Wales Wales
jún 21, 2021
18:00 Ukrajna Ukrajna - Ausztria Ausztria
18:00 Észak-Macedónia Észak-Macedónia - Hollandia Hollandia
21:00 Finnország Finnország - Belgium Belgium
21:00 Oroszország Oroszország - Dánia Dánia
jún 22, 2021
21:00 Horvátország Horvátország - Skócia Skócia
21:00 Csehország Csehország - Anglia Anglia
jún 23, 2021
18:00 Szlovákia Szlovákia - Spanyolország Spanyolország
18:00 Svédország Svédország - Lengyelország Lengyelország
21:00 Portugália Portugália - Franciaország Franciaország
21:00 Németország Németország - Magyarország Magyarország
Nyolcaddöntő
jún 26, 2021
18:00 A csoport 2. helyezettje - B csoport 2. helyezettje
21:00 A csoport győztese - C csoport 2. helyezettje
jún 27, 2021
18:00 C csoport győztese - D,E,F 3. helyezettje
21:00 B csoport győztese - A,D,E,F 3. helyezettje
jún 28, 2021
18:00 D csoport 2. helyezettje - E csoport 2. helyezettje
21:00 F csoport győztese - A,B,C 3. helyezettje
jún 29, 2021
18:00 D csoport győztese - F csoport 2. helyezettje
21:00 E csoport győztese - A,B,C,D 3. helyezettje
Negyeddöntő
júl 02, 2021
18:00 41. mérkőzés győztese - 42. mérkőzés győztese
21:00 39. mérkőzés győztese - 37. mérkőzés győztese
júl 03, 2021
18:00 40. mérkőzés győztese - 38. mérkőzés győztese
21:00 43. mérkőzés győztese - 44. mérkőzés győztese
Elődöntő
júl 06, 2021
21:00 46. mérkőzés győztese - 45. mérkőzés győztese
júl 07, 2021
21:00 47. mérkőzés győztese - 48. mérkőzés győztese
Döntő
júl 11, 2021
21:00 49. mérkőzés győztese - 50. mérkőzés győztese

A csoport

GY D V
Olaszország 2 2 0 0 6 (6-0)
Wales 2 1 1 0 4 (3-1)
Svájc 2 0 1 1 1 (1-4)
Törökország 2 0 0 2 0 (0-5)

B csoport

GY D V
Belgium 2 2 0 0 6 (5-1)
Oroszország 2 1 0 1 3 (1-3)
Finnország 2 1 0 1 3 (1-1)
Dánia 2 0 0 2 0 (1-3)

C csoport

GY D V
Hollandia 2 2 0 0 6 (5-2)
Ukrajna 2 1 0 1 3 (4-4)
Ausztria 2 1 0 1 3 (3-3)
Észak-Macedónia 2 0 0 2 0 (2-5)

D csoport

GY D V
Csehország 2 1 1 0 4 (3-1)
Anglia 2 1 1 0 4 (1-0)
Horvátország 2 0 1 1 1 (1-2)
Skócia 2 0 1 1 1 (0-2)

E csoport

GY D V
Svédország 2 1 1 0 4 (1-0)
Szlovákia 2 1 0 1 3 (2-2)
Spanyolország 1 0 1 0 1 (0-0)
Lengyelország 1 0 0 1 0 (1-2)

F csoport

GY D V
Franciaország 2 1 1 0 4 (2-1)
Portugália 1 1 0 0 3 (3-0)
Magyarország 2 0 1 1 1 (1-4)
Németország 1 0 0 1 0 (0-1)

Következő Eb mérkőzések

Csoportkör
jún 19, 2021
15:00 Magyarország Magyarország 1 - 1 Franciaország Franciaország
18:00 Portugália Portugália - Németország Németország
21:00 Spanyolország Spanyolország - Lengyelország Lengyelország
jún 20, 2021
18:00 Svájc Svájc - Törökország Törökország
18:00 Olaszország Olaszország - Wales Wales
jún 21, 2021
18:00 Ukrajna Ukrajna - Ausztria Ausztria
18:00 Észak-Macedónia Észak-Macedónia - Hollandia Hollandia
21:00 Finnország Finnország - Belgium Belgium

Eb csoportok állása

A csoport

GY D V
Olaszország 2 2 0 0 6 (6-0)
Wales 2 1 1 0 4 (3-1)
Svájc 2 0 1 1 1 (1-4)
Törökország 2 0 0 2 0 (0-5)

B csoport

GY D V
Belgium 2 2 0 0 6 (5-1)
Oroszország 2 1 0 1 3 (1-3)
Finnország 2 1 0 1 3 (1-1)
Dánia 2 0 0 2 0 (1-3)

C csoport

GY D V
Hollandia 2 2 0 0 6 (5-2)
Ukrajna 2 1 0 1 3 (4-4)
Ausztria 2 1 0 1 3 (3-3)
Észak-Macedónia 2 0 0 2 0 (2-5)

D csoport

GY D V
Csehország 2 1 1 0 4 (3-1)
Anglia 2 1 1 0 4 (1-0)
Horvátország 2 0 1 1 1 (1-2)
Skócia 2 0 1 1 1 (0-2)

E csoport

GY D V
Svédország 2 1 1 0 4 (1-0)
Szlovákia 2 1 0 1 3 (2-2)
Spanyolország 1 0 1 0 1 (0-0)
Lengyelország 1 0 0 1 0 (1-2)

F csoport

GY D V
Franciaország 2 1 1 0 4 (2-1)
Portugália 1 1 0 0 3 (3-0)
Magyarország 2 0 1 1 1 (1-4)
Németország 1 0 0 1 0 (0-1)